ÁÁÁÁÁNO! Tento blog chytá druhou mízu. Táákže bude opět v provozu =).... Nebo se alespon o to pokusím - chce být někdo SB? ´=D

Osmáci na cestách

29. ledna 2010 v 20:54 | Denný Kowarowá |  z mího žiwota
Hola lidi!!!
Tak co vysvědčení? Taky hrůza? Mno u mě to aj i šlo... Jedna trojka, pět dvojek a zbytek jedničky. Mno myslela jsem si že trojku dostanu s fyziky. Ale jelikož jsem napsala písemku s polovodičů na jedničku (Se asi učitel splet...), tak mam dvojku.. mno ta trojka je z dějepisu. Njn... Spanek při těchto hodinách se nevyplací :D. Kousek pod tim se nachazelo trojmístní číslo u zameškaných hodin - 168 - tak tohle byla síla i na mě xP. No jakoby nebylo málo, že sme včera byli všichni naplí, co dostaneme, tak sme museli stravit ještě DVĚ hodiny fyziky! Jednou místo chemie - učitel/ředitel jel na lyžák a kvůli tomu sme měli celej tejden jen fyziku. Tu druhou nhodinu fyziky jsme měli místo češtiny - učitelka spadla a potrhala si vazy v noze. Mno první hodinu sme dělali laborku na zapojovaní obvodů a vypočítaní jednoho dílku na voltmetru a tak... Teda kdybych nebyla ve skupině s Pitris a ještě par lidičkama, tak jsem nahrana :D:D.. druhou hodinu učitel skoušel ze zdrojů světla, prostředí světla, šíření světla, polostínu a stínu. Na štěstí mě nevyskoušel.

Končili jsme v půl jedný ale ja a Lusi sme se domů dostali až v po jedné hodiny, ikdyž školu mam já jen deset minut chůze. Jelikož chodim na chovatelský kroužek, tak si můžeme nosit zvířectvo domů. Mno na chovateláku se nachazí osmáci, laboratorní myši, ryby, pakobylky, želvy a kralík. Má maločkost si oblíbila ty osmáky - Ferda a Ferda. A tak jsem se domluvila s pamí učitelkou a hochy si pučila na prazdniny domů. No mama si poprví myslela že chci domů přitahnou žáky s osmičky :D.. No když zjistila že se jedná o hlodavce, tak se chtěla spakovat k babičce. Nakonec jí to ale přešlo :D...

Nu a tak se pro nás táta stavil v jednu hodinu. Vzal sebou i Lusi s laboratorníma myšičkama - flíček a červenoočka. Ty si Lusi přesunula do svýho akvarka v kterým mají i domeček. Červenoočka lezla do baračku normalně ale flíček se podhrabaval. Dneska prej mají domeček celý zahrabaný.

Osmáci Zůstali ve své kleci. Doma sem si je umístila v pokoji na psací stůl. Po umístění pískali na každýho, kdo se v jejich blízkosti objevil. Teď, ale už sou zvyklí a berou pamlsky od každyho teda až na mího bratra mno... Dokonce i Besinka je snaší. Sice je furt hlída, ale myslela jsem si, že to bude vypadat hůř.

Dneska se i máma překoala, která zděšeně vyběhla z mího pokoje, když se s nima poprvé viděla - pohladila si jednoho z nich (ale to už nemluvim, že hned zděšeně vypískla a utekla o par kroků dal ode mě)..

Kluci jsou celou dobu hodní až na dnešní ráno, kdy v šest jeden začal hlodat jednu papírovou rouru a ten druhej okusoval pletivo na kleci. Ještě k tomu jsem měla v pokoji Besinku, která nejdřív vrčela - asi si myslela, že k nám jdou nějací lupiči. Nakonec na ně začala štěkat jak střelená. Nakonec se hoši utišili a Besinka se zavrtala ke ěm pod peřinu, odkud se o chvíli později rozeznělo míromilovný chrápání. A ja konec konců usla taky.

Teď jeden okousáva klacek a druhý přesouvá ty papírový roury. Nu, a Besinka panáčkuje na mí posteli a hlídá je....
Králík Bady
Želva Bláža, zbylí dvě mi utekli :(
První Ferda
A druhý Ferda
Ps: Taky u vás tak šíleně sněží??? Fotky jsou ted aktualní z naší ulice :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Roli tvoje sbé co tě lowuje :D Roli tvoje sbé co tě lowuje :D | Web | 29. ledna 2010 v 21:54 | Reagovat

u mě taky nic moc měla sem jednu 3 a tři 2:( u nás už nesněží ale přez den sněžilo:)

2 Roli tvoje sbé co tě lowuje :D Roli tvoje sbé co tě lowuje :D | Web | 29. ledna 2010 v 22:10 | Reagovat

Jo tak průměr nox) další půlrok to snad bude lepší:)

3 Smajli Smajli | E-mail | Web | 31. ledna 2010 v 9:35 | Reagovat

Krásný zvířátka =) Osmáky máme doma taky, to jejich pištění je fakt hustý =D BTW, děják je fakt nejvíc otravnej předmět :-/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama